OM6235E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OM6235E-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 62K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OM6235E-R58.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OM6235E-R58
Številka dela OM6235E-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 62K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4257697 pcs Podatkovni list OM6235E-R58.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Little Rebel® OM Odpornost 62 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OM6235ER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 62 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
Sestava Carbon Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OM6276,598
OM6276,598
Proizvajalci: NXP Semiconductors / Freescale
Opis: DEMO BOARD PWM LED
Na zalogi: 4637 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: DEMO BOARD SPI/I2C TO DUAL UART
Na zalogi: 5425 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: DEMO BOARD I2C
Opis: DEMO BOARD UART TO I2C
OM6255E-R58
OM6255E-R58
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 6.2M OHM 1W 5% AXIAL