OL1555E-R52
pregled izdelka
Številka dela: OL1555E-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 1.5M OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OL1555E-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OL1555E-R52
Številka dela OL1555E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 1.5M OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12153929 pcs Podatkovni list OL1555E-R52.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -800/ +1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Little Rebel® OL Odpornost 1.5 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OL1555ER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.5 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film