OL1335E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OL1335E-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 13K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OL1335E-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OL1335E-R52
Številka dela OL1335E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 13K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10874643 pcs Podatkovni list OL1335E-R52.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Little Rebel® OL Odpornost 13 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OL1335ER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 13 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film