OK7555E-R52
pregled izdelka
Številka dela: OK7555E-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 7.5M OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OK7555E-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OK7555E-R52
Številka dela OK7555E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 7.5M OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14158967 pcs Podatkovni list OK7555E-R52.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -800/ +1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serija Little Rebel® OK Odpornost 7.5 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OK7555ER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 7.5 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film