OK3635E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OK3635E-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 36K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OK3635E-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OK3635E-R52
Številka dela OK3635E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 36K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13130091 pcs Podatkovni list OK3635E-R52.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serija Little Rebel® OK Odpornost 36 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OK3635ER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 36 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film