OJ5135E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OJ5135E-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 51K OHM 1/8W 5% AXIAL
Podatkovni listi: OJ5135E-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OJ5135E-R52
Številka dela OJ5135E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 51K OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20979950 pcs Podatkovni list OJ5135E-R52.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Little Rebel® OJ Odpornost 51 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena OJ5135ER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 51 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film