MM51R1FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM51R1FE-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 51.1 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MM51R1FE-R58.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM51R1FE-R58
Številka dela MM51R1FE-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 51.1 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2477718 pcs Podatkovni list MM51R1FE-R58.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Metal Devil® MM Odpornost 51.1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MM51R1FER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 51.1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film