MM4991FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM4991FE-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MM4991FE-R58.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM4991FE-R58
Številka dela MM4991FE-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2351164 pcs Podatkovni list MM4991FE-R58.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Metal Devil® MM Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MM4991FER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.99 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MM4KP DC24
MM4KP DC24
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Na zalogi: 375 pcs
Prenesi: MM4KP DC24.pdf
RFQ
MM4KP-AC200/220
MM4KP-AC200/220
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 220V
Na zalogi: 322 pcs
Prenesi: MM4KP-AC200/220.pdf
RFQ
MM4 AC100
MM4 AC100
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 15A 100V
Na zalogi: 670 pcs
Prenesi:
MM4KP DC100/110
MM4KP DC100/110
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Na zalogi: 435 pcs
Prenesi: MM4KP DC100/110.pdf
MM4KP-AC120
MM4KP-AC120
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Na zalogi: 399 pcs
Prenesi: MM4KP-AC120.pdf
MM4KP DC125
MM4KP DC125
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V