MM1102FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM1102FE-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 11K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MM1102FE-R58.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM1102FE-R58
Številka dela MM1102FE-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 11K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2389486 pcs Podatkovni list MM1102FE-R58.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Metal Devil® MM Odpornost 11 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MM1102FER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 11 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film