ML4531FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ML4531FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 4.53K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: ML4531FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ML4531FE-R52
Številka dela ML4531FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 4.53K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6066353 pcs Podatkovni list ML4531FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Metal Devil® ML Odpornost 4.53 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena ML4531FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.53 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ML4800CS
ML4800CS
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16SOIC
Na zalogi: 4470 pcs
Prenesi: ML4800CS.pdf
RFQ
ML414H IV01E
ML414H IV01E
Proizvajalci: Seiko Instruments, Inc.
Opis: BATTERY LITHIUM 3V RECHARGE
Na zalogi: 126688 pcs
Prenesi: ML414H IV01E.pdf
RFQ
ML414S/ZT
ML414S/ZT
Proizvajalci: Panasonic
Opis: BATT LITH 3V 1.2MAH COIN 4.8MM