ML16R2FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ML16R2FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 16.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: ML16R2FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ML16R2FE-R52
Številka dela ML16R2FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 16.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5285526 pcs Podatkovni list ML16R2FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Metal Devil® ML Odpornost 16.2 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena ML16R2FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 16.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film