ML1211FE-R52
pregled izdelka
Številka dela: ML1211FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 1.21K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: ML1211FE-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ML1211FE-R52
Številka dela ML1211FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 1.21K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6510714 pcs Podatkovni list ML1211FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija Metal Devil® ML Odpornost 1.21 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena ML1211FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.21 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film