MK1502FE-R52
pregled izdelka
Številka dela: MK1502FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MK1502FE-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MK1502FE-R52
Številka dela MK1502FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10138111 pcs Podatkovni list MK1502FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serija Metal Devil® MK Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MK1502FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MK15-C-2
MK15-C-2
Proizvajalci: Standex-Meder Electronics
Opis: SWITCH REED SPST-NO 500MA 180V
Na zalogi: 103021 pcs
Prenesi: MK15-C-2.pdf
RFQ
MK15-C-1
MK15-C-1