MK1471FE-R52
pregled izdelka
Številka dela: MK1471FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 1.47K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MK1471FE-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MK1471FE-R52
Številka dela MK1471FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 1.47K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11849729 pcs Podatkovni list MK1471FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serija Metal Devil® MK Odpornost 1.47 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MK1471FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.47 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film