MJ8062FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ8062FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 80.6K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ8062FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ8062FE-R52
Številka dela MJ8062FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 80.6K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11823236 pcs Podatkovni list MJ8062FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 80.6 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ8062FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 80.6 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HDM14JT240K
HDM14JT240K
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 240K OHM 1/4W 5% AXIAL
Na zalogi: 5774926 pcs
Prenesi: HDM14JT240K.pdf
RFQ
MJ802
MJ802
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS NPN 90V 30A TO-3