MJ60R4FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ60R4FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 60.4 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ60R4FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ60R4FE-R52
Številka dela MJ60R4FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 60.4 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8895548 pcs Podatkovni list MJ60R4FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 60.4 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ60R4FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 60.4 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MJ616
MJ616
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT SQUARE RED
Na zalogi: 629357 pcs
Prenesi: MJ616.pdf
RFQ
MJ617
MJ617
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT SQUARE IVORY
Na zalogi: 635887 pcs
Prenesi: MJ617.pdf
RFQ
MJ6041FE-R52
MJ6041FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL
Prenesi: MJ6041FE-R52.pdf
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
Prenesi: MJ6191FE-R52.pdf
MJ611
MJ611
Opis: CAP TACT SQUARE BLUE
Prenesi: MJ611.pdf
MJ623
MJ623
Opis: CAP TACT ROUND GREEN
Prenesi: MJ623.pdf
Opis: RES 604 OHM 1/8W 1% AXIAL
MJ613
MJ613
Opis: CAP TACT SQUARE GREEN
Prenesi: MJ613.pdf
MJ612
MJ612
Opis: CAP TACT SQUARE BLACK
Prenesi: MJ612.pdf
MJ615
MJ615
Opis: CAP TACT SQUARE YELLOW
Prenesi: MJ615.pdf
MJ621
MJ621
Opis: CAP TACT ROUND BLUE
Prenesi: MJ621.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%