MJ2671FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ2671FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 2.67K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ2671FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ2671FE-R52
Številka dela MJ2671FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.67K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11245711 pcs Podatkovni list MJ2671FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 2.67 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ2671FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.67 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film