MJ17R8FE-R52
pregled izdelka
Številka dela: MJ17R8FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 17.8 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ17R8FE-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MJ17R8FE-R52
Številka dela MJ17R8FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 17.8 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9737459 pcs Podatkovni list MJ17R8FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 17.8 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ17R8FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 17.8 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film