MJ1213FE-R52
pregled izdelka
Številka dela: MJ1213FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 121K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ1213FE-R52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MJ1213FE-R52
Številka dela MJ1213FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 121K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11075787 pcs Podatkovni list MJ1213FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 121 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ1213FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 121 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MJ1212
MJ1212
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACTILE SQUARE BLACK
Na zalogi: 5377 pcs
Prenesi: MJ1212.pdf
RFQ
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: CAP TACTILE SQUARE BLUE
Na zalogi: 389840 pcs
Prenesi: MJ1211.pdf
RFQ
Opis: CAP TACTILE ROUND BLACK
Opis: CAP TACTILE SQUARE
MJ11R8FE-R52
MJ11R8FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 11.8 OHM 1/8W 1% AXIAL
Prenesi: MJ11R8FE-R52.pdf
MJ1212FE-R52
MJ1212FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 12.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Prenesi: MJ1212FE-R52.pdf
Opis: CAP TACTILE SQUARE YELLOW
Opis: CAP TACTILE SQUARE GREEN
Opis: CAP TACTILE SQUARE IVORY
Opis: CAP TACTILE ROUND BLUE
Opis: CAP TACTILE SQUARE RED
Prenesi: MJ1211FE-R52.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%