MJ1020FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJ1020FE-R52
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 102 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MJ1020FE-R52.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJ1020FE-R52
Številka dela MJ1020FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 102 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10221064 pcs Podatkovni list MJ1020FE-R52.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serija Metal Devil® MJ Odpornost 102 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MJ1020FER52
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 102 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film