LVC06FR511EV
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LVC06FR511EV
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.511 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: LVC06FR511EV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LVC06FR511EV
Številka dela LVC06FR511EV Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.511 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 630017 pcs Podatkovni list LVC06FR511EV.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija LVC Odpornost 511 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena OHLVC06FR511EV
OHLVC06FR511EV-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 511 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film