CS3FR020E
OhmiteOhmite
CS3FR020E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS3FR020E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.02 OHM 3W 1% 4SIP
Podatkovni listi: CS3FR020E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS3FR020E
Številka dela CS3FR020E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.02 OHM 3W 1% 4SIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5557 pcs Podatkovni list CS3FR020E.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±60ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.854" L x 0.211" W (21.70mm x 5.35mm)
Serija CS3 Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SIP delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.654" (16.60mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 20 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Element Sestava Metal Element