14FPR080E
OhmiteOhmite
14FPR080E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 14FPR080E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.08 OHM 4.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 14FPR080E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 14FPR080E
Številka dela 14FPR080E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.08 OHM 4.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18214 pcs Podatkovni list 14FPR080E.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 1.059" L (8.51mm x 26.90mm)
Serija 10 Odpornost 80 mOhms
Moč (Watts) 4.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Current Sense, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 80 mOhms ±1% 4.5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sestava Metal Element