NRF24AP2-USBQ32-R
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-USBQ32-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRF24AP2-USBQ32-R
Proizvajalec / znamka: Nordic Semiconductor
Opis izdelka IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
Podatkovni listi: NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRF24AP2-USBQ32-R
Številka dela NRF24AP2-USBQ32-R Proizvajalec Nordic Semiconductor
Opis IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27891 pcs Podatkovni list NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Napetost - oskrba 4 V ~ 5.25 V Tip TxRx Only
Serija - Serijski vmesniki USB
Občutljivost -85dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol ANT™ Moč - izhod 0dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacija GFSK Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
natančen opis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Hitrost prenosa podatkov (Max) 1Mbps
Tok - oddajanje 16mA ~ 20mA Tok - sprejemanje 22mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NRF24AP2-USBQ32-T
NRF24AP2-USBQ32-T
Proizvajalci: Nordic Semiconductor
Opis: IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
Na zalogi: 23221 pcs
Prenesi: NRF24AP2-USBQ32-T.pdf
RFQ
NRF24AP2-USBQ32-R7
NRF24AP2-USBQ32-R7