TT50GOLD
NorCompNorComp
TT50GOLD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TT50GOLD
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN BACKSHELL 50POS GRAY
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TT50GOLD
Številka dela TT50GOLD Proizvajalec NorComp
Opis CONN BACKSHELL 50POS GRAY Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41224 pcs Podatkovni list
Ščitenje - Serija -
Obloga - Število pozicij 50
Material Plastic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Strojna oprema - Lastnosti -
natančen opis 50 Position Connector Gray Barva Gray
Vrsta kabla - Izhod iz kabla -
Vrsta pripomočka -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TT5131
TT5131
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: PANEL PLUG GUARD CIRCUIT RED
Na zalogi: 21296 pcs
Prenesi: TT5131.pdf
RFQ
TT501
TT501
Opis: KIT DESIGNATION STRIP SGL HEIGHT
Na zalogi: 3079 pcs
Prenesi: TT501.pdf
RFQ
TT505
TT505
Opis: INSERT PANEL W/O JACK 24HOLES
Prenesi: TT505.pdf
TT504
TT504
Prenesi: TT504.pdf
Prenesi: TT5121.pdf
TT500N16KOFTIMHPSA1
TT500N16KOFTIMHPSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: SCR MODULE 1800V 900A MODULE
Na zalogi: 423 pcs
Prenesi: TT500N16KOFTIMHPSA1.pdf
TT500N18KOFHPSA2
TT500N18KOFHPSA2
Opis: SCR MODULE 1.8KV 900A MODULE
Na zalogi: 439 pcs
Prenesi: TT500N18KOFHPSA2.pdf
Opis: PANEL PLUG GUARD CIRCUIT GREEN
TT510
TT510
Opis: JACK PANEL HOLE PLUG BLACK
Prenesi: TT510.pdf
Opis: PANEL PLUG GUARD CIRCUIT BLACK
TT500N16KOFHPSA2
TT500N16KOFHPSA2
Opis: SCR MODULE 1.6KV 900A MODULE
Na zalogi: 358 pcs
Prenesi: TT500N16KOFHPSA2.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%