GCLP37F37F
NorCompNorComp
GCLP37F37F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCLP37F37F
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka GENDER CHANGER DSUB 37POS F-F
Podatkovni listi: GCLP37F37F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCLP37F37F
Številka dela GCLP37F37F Proizvajalec NorComp
Opis GENDER CHANGER DSUB 37POS F-F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10782 pcs Podatkovni list GCLP37F37F.pdf
Ščitenje - Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija GCLP delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Vključuje 5 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws, 2 Nuts Barva ohišja Yellow
Lastnosti - natančen opis Adapter Connector D-Sub, 37 Pin Female To D-Sub, 37 Pin Female Panel Mount
Trenutna ocena 5A Pretvori v (Adapter End) D-Sub, 37 Pin Female
Pretvori iz (Adapter End) D-Sub, 37 Pin Female Stopite v stik s finišno debelino Flash