GCHDLP44M44F
NorCompNorComp
GCHDLP44M44F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCHDLP44M44F
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN SAVER HD DSUB 44POS M-F
Podatkovni listi: GCHDLP44M44F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCHDLP44M44F
Številka dela GCHDLP44M44F Proizvajalec NorComp
Opis CONN SAVER HD DSUB 44POS M-F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6022 pcs Podatkovni list GCHDLP44M44F.pdf
Ščitenje - Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija GCLP delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 3 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Vključuje 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
Barva ohišja Yellow Lastnosti -
natančen opis Adapter Connector D-Sub, 44 HD, Female To D-Sub, 44 HD, Male Panel Mount Trenutna ocena 3A