684S21WA4PL461
NorCompNorComp
684S21WA4PL461 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 684S21WA4PL461
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.684S21WA4PL461.pdf2.684S21WA4PL461.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 684S21WA4PL461
Številka dela 684S21WA4PL461 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6287 pcs Podatkovni list 1.684S21WA4PL461.pdf2.684S21WA4PL461.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 21WA4
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija Seal-D 684S
Pakiranje Tray Druga imena NOR1262
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (17 + 4 Power) Tip montaže Board Edge, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Trenutna ocena 5A, 40A Vrsta kontakta Signal and Power
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki 0.402" (10.21mm)