680S21WA4PL201
NorCompNorComp
680S21WA4PL201 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 680S21WA4PL201
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.680S21WA4PL201.pdf2.680S21WA4PL201.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 680S21WA4PL201
Številka dela 680S21WA4PL201 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6105 pcs Podatkovni list 1.680S21WA4PL201.pdf2.680S21WA4PL201.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 21WA4
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija Seal-D 680S
Pakiranje Tray Druga imena NOR1226
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (17 + 4 Power) Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Trenutna ocena 5A, 20A Vrsta kontakta Signal and Power