27633002RP2
NorCompNorComp
27633002RP2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 27633002RP2
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 30POS
Podatkovni listi: 27633002RP2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 27633002RP2
Številka dela 27633002RP2 Proizvajalec NorComp
Opis CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 30POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22467 pcs Podatkovni list 27633002RP2.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija 2763 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 2763R-30
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.059" (1.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.150" (3.81mm) Stik s fino debelino - post Flash