197-044-113L031
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 197-044-113L031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.197-044-113L031.pdf2.197-044-113L031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 197-044-113L031
Številka dela 197-044-113L031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16108 pcs Podatkovni list 1.197-044-113L031.pdf2.197-044-113L031.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 197, M Series
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 44
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents, Shielded natančen opis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Na zalogi: 4376 pcs
Prenesi: 197-044-212-031.pdf
RFQ
197-044-113L551
197-044-113L551
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Na zalogi: 15349 pcs
Prenesi: 197-044-113L551.pdf
RFQ
Prenesi: 197-044-112-551.pdf
197-044-213L001
197-044-213L001
Prenesi: 197-044-213L001.pdf
197-026-213L031
197-026-213L031
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Prenesi: 197-026-213L031.pdf
Prenesi: 197-044-213L031.pdf
Prenesi: 197-044-113L001.pdf
Prenesi: 197-026-213L551.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%