UWT0G331MCL1GS
NichiconNichicon
UWT0G331MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UWT0G331MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: 1.UWT0G331MCL1GS.pdf2.UWT0G331MCL1GS.pdf3.UWT0G331MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UWT0G331MCL1GS
Številka dela UWT0G331MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UWT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 157.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-2145-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF