UWS1A331MCL1GS
NichiconNichicon
UWS1A331MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UWS1A331MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.UWS1A331MCL1GS.pdf2.UWS1A331MCL1GS.pdf3.UWS1A331MCL1GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UWS1A331MCL1GS
Številka dela UWS1A331MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UWS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 312mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-9847-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF