UWH1A331MCL1GS
NichiconNichicon
UWH1A331MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UWH1A331MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.UWH1A331MCL1GS.pdf2.UWH1A331MCL1GS.pdf3.UWH1A331MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UWH1A331MCL1GS
Številka dela UWH1A331MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UWH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 112mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 168mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-9764-2
UWH1A331MCL1GS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF