UVZ2C331MHH
NichiconNichicon
UVZ2C331MHH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ2C331MHH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ2C331MHH.pdf2.UVZ2C331MHH.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ2C331MHH
Številka dela UVZ2C331MHH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4651 pcs Podatkovni list 1.UVZ2C331MHH.pdf2.UVZ2C331MHH.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 862.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.634" (41.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose