UVZ2A331MHH
NichiconNichicon
UVZ2A331MHH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ2A331MHH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ2A331MHH.pdf2.UVZ2A331MHH.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ2A331MHH
Številka dela UVZ2A331MHH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5879 pcs Podatkovni list 1.UVZ2A331MHH.pdf2.UVZ2A331MHH.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 810mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose