UVR1H331MPA
NichiconNichicon
UVR1H331MPA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVR1H331MPA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVR1H331MPA.pdf2.UVR1H331MPA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije UVR1H331MPA
Številka dela UVR1H331MPA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3270 pcs Podatkovni list 1.UVR1H331MPA.pdf2.UVR1H331MPA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UVR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 885mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose