UVP1A331MPD
NichiconNichicon
UVP1A331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVP1A331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVP1A331MPD.pdf2.UVP1A331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVP1A331MPD
Številka dela UVP1A331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 303841 pcs Podatkovni list 1.UVP1A331MPD.pdf2.UVP1A331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UVP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 345mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Bi-Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVP1A470MDD1TD
UVP1A470MDD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 1366857 pcs
Prenesi: UVP1A470MDD1TD.pdf
RFQ
UVP1A330MDD
UVP1A330MDD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 1299206 pcs
Prenesi: UVP1A330MDD.pdf
RFQ
UVP1A331MPD1TD
UVP1A331MPD1TD
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL