UUQ0J331MCL1GS
NichiconNichicon
UUQ0J331MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUQ0J331MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.UUQ0J331MCL1GS.pdf2.UUQ0J331MCL1GS.pdf3.UUQ0J331MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUQ0J331MCL1GS
Številka dela UUQ0J331MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 102mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 153mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena UUQ0J331MELCL1GS
UUQ0J331MELCL1GS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF