UTT0J331MPD
NichiconNichicon
UTT0J331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTT0J331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UTT0J331MPD.pdf2.UTT0J331MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UTT0J331MPD
Številka dela UTT0J331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309984 pcs Podatkovni list 1.UTT0J331MPD.pdf2.UTT0J331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UTT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 138mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 230mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 680 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF