USH1E331MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USH1E331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: USH1E331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USH1E331MHD
Številka dela USH1E331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146050 pcs Podatkovni list USH1E331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija USH Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose