UPX1E331MHD
NichiconNichicon
UPX1E331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPX1E331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPX1E331MHD.pdf2.UPX1E331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPX1E331MHD
Številka dela UPX1E331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176150 pcs Podatkovni list 1.UPX1E331MHD.pdf2.UPX1E331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 756mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.008A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose