UPW2A331MHH
NichiconNichicon
UPW2A331MHH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW2A331MHH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW2A331MHH.pdf2.UPW2A331MHH.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije UPW2A331MHH
Številka dela UPW2A331MHH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3948 pcs Podatkovni list 1.UPW2A331MHH.pdf2.UPW2A331MHH.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.08A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 90 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF