UPW1E331MPD6
NichiconNichicon
UPW1E331MPD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1E331MPD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1E331MPD6.pdf2.UPW1E331MPD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1E331MPD6
Številka dela UPW1E331MPD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 200438 pcs Podatkovni list 1.UPW1E331MPD6.pdf2.UPW1E331MPD6.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 474.5mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-1825 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 85 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPW1E330MDH
UPW1E330MDH
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 3657 pcs
Prenesi: UPW1E330MDH.pdf
RFQ
UPW1E331MPD6TD
UPW1E331MPD6TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 841596 pcs
Prenesi: UPW1E331MPD6TD.pdf
RFQ
UPW1E331MPD6TA
UPW1E331MPD6TA
Prenesi: UPW1E331MPD6TA.pdf
UPW1E332MHD
UPW1E332MHD
Opis: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UPW1E332MHD.pdf
UPW1E331MPD
UPW1E331MPD