UPS2A331MHD
NichiconNichicon
UPS2A331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPS2A331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPS2A331MHD.pdf2.UPS2A331MHD.pdf3.UPS2A331MHD.pdf4.UPS2A331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPS2A331MHD
Številka dela UPS2A331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 766.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.08A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15864
UPS2A331MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 90 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose