UPM1E331MPD
NichiconNichicon
UPM1E331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM1E331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM1E331MPD.pdf2.UPM1E331MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPM1E331MPD
Številka dela UPM1E331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180602 pcs Podatkovni list 1.UPM1E331MPD.pdf2.UPM1E331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 795mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 85 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPM1E330MDD1TA
UPM1E330MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 1255992 pcs
Prenesi: UPM1E330MDD1TA.pdf
RFQ
UPM1E330MDD1TD
UPM1E330MDD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Na zalogi: 1574566 pcs
Prenesi: UPM1E330MDD1TD.pdf
RFQ
UPM1E331MPD1TD
UPM1E331MPD1TD
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UPM1E331MPD1TD.pdf
UPM1E272MHD
UPM1E272MHD
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UPM1E272MHD.pdf
UPM1E331MPD6
UPM1E331MPD6
Prenesi: UPM1E331MPD6.pdf
UPM1E272MHD6TN
UPM1E272MHD6TN
Prenesi: UPM1E272MHD6TN.pdf
UPM1E332MHD6
UPM1E332MHD6
Opis: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UPM1E332MHD6.pdf
UPM1E331MPD6TD
UPM1E331MPD6TD
Prenesi: UPM1E331MPD6TD.pdf
UPM1E331MPD1TA
UPM1E331MPD1TA