UPM1C331MPD
NichiconNichicon
UPM1C331MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM1C331MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM1C331MPD.pdf2.UPM1C331MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPM1C331MPD
Številka dela UPM1C331MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204683 pcs Podatkovni list 1.UPM1C331MPD.pdf2.UPM1C331MPD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 455mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15712
UPM1C331MPD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPM1C272MHD6
UPM1C272MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 134397 pcs
Prenesi: UPM1C272MHD6.pdf
RFQ
UPM1C331MPD1TA
UPM1C331MPD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL