UPJ2A331MHD6
NichiconNichicon
UPJ2A331MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ2A331MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ2A331MHD6.pdf2.UPJ2A331MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ2A331MHD6
Številka dela UPJ2A331MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64177 pcs Podatkovni list 1.UPJ2A331MHD6.pdf2.UPJ2A331MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.42A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 70 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPJ2A330MPD6
UPJ2A330MPD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Na zalogi: 150211 pcs
Prenesi: UPJ2A330MPD6.pdf
RFQ
UPJ2A331MHD
UPJ2A331MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL