UPJ1V331MHD6TO
NichiconNichicon
UPJ1V331MHD6TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1V331MHD6TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1V331MHD6TO.pdf2.UPJ1V331MHD6TO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1V331MHD6TO
Številka dela UPJ1V331MHD6TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296768 pcs Podatkovni list 1.UPJ1V331MHD6TO.pdf2.UPJ1V331MHD6TO.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.02A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5119-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 100 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose