UPJ1K331MHD
NichiconNichicon
UPJ1K331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1K331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1K331MHD.pdf2.UPJ1K331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1K331MHD
Številka dela UPJ1K331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69871 pcs Podatkovni list 1.UPJ1K331MHD.pdf2.UPJ1K331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 767mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11094
UPJ1K331MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 88 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPJ1K331MHD6
UPJ1K331MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL